Усі статті номера
стаття 1 із 30
Не прочитано
12
грудень 2019року
слово редактора

Розпочати рік з чистого аркуша

Білі мухи налетіли… і сповістили, що день за днем грудень наближає нас до святкової пори. Ще трохи — і запанує новорічна метушня: придбати подарунки і прикрасити ялинку, подбати про святковий стіл, зробити мільйон важливих справ, щоб у новорічну ніч розпочати усе з чистого аркуша. А як бути з «робочими» справами? Розгортайте грудневий номер «Практики управління дошкільним закладом». Його статті — підказки, як розв’язати нагальні завдання:

Ваш професійний помічник допоможе і січневі справи запланувати та без зайвих клопотів виконати їх. На його сторінках знайдете рекомендації еспертів, як затвердити графік відпусток; вивчити діяльність педагогів, які атестуються; підготувати теки для справ 2020 року.

Хочете почуватися на роботі комфортно й не відволікатися на дрібниці? Дізнайтеся, як облаштувати ідеальне робоче місце за п’ять кроків.

А щоб у новому році не залишитися без професійної підтримки, передплатіть друкований чи електронний (ezavdnz.mcfr.ua) журнал «Практика управління дошкільним закладом» на 2020 рік. І залишайтеся з нами, адже попереду — багато цікавого!

Колеги, щиро вітаємо вас із прийдешніми святами! Бажаємо весело відсвяткувати їх у колі рідних і друзів та повернутися до роботи з натхненням і відновленими силами.

Вікторія ТРЕТЯК,
головний редактор

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ

БЕХ І. Д. — директор Інституту проблем виховання НАПН України, д-р психол. наукОМЕЛЬЯНЕНКО Н. В.— шеф-редактор управлінських видань МCFR Освіта
ЄРЕСЬКО О. В. — експерт з питань освітиПАНАСЮК Т. В.— експерт з питань освіти
ЛИСЕНКО Н. І. — директор з контенту Цифрового видавництва МCFRСАЛАЦЬКА А. П.— головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації
МАЛЮКОВА І. Г. — директор Українського інституту інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»ТРЕТЯК В. О. — головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом»

ЕКСПЕРТНА РАДА

БОРОВСЬКА О. М. — завідувач дошкільного навчального закладу № 11, м. Чорноморськ, Одеська обл.ОВЧИННИКОВА А. О.— завідувач дошкільного навчального закладу № 378, м. Київ
ДУБРОВА Н. Й.— завідувач сектора з охорони праці та безпеки життєдіяльності Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України 

Київ
МЦФЕР-Україна
2019

№ 12, 2019
Листівка